Polecane

Nav
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
CarrefourWażna za 3 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 3 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 3 dni
agata
Agata do końca 8 dni
norauto
Norautodo końca 46 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 19 dni
bonprix
BonPrixdo końca 163 dni
netto
NettoWażna za 2 dni
kaufland
KauflandWażna za 2 dni
biedronka
BiedronkaWażna za 2 dni
pss bochnia
PSS Bochniado końca 11 dni
Nav

Intersport - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.5 (22 głosy)
O sieci Intersport

Intersport - sprzęt sportowy dla profesjonalistów i hobbystów


Intersport
to największa grupa sklepów sportowych na świecie, skupiająca ponad 5 tysięcy placówek funkcjonujących w 37 krajach na wszystkich kontynentach. Jej początki sięgają 1968 roku, gdy spółka powstała z połączenia 10 różnych firm ze Szwecji, Danii, Szwajcarii oraz Belgii. Początkowo jej siedziba była w Paryżu, potem jednak została przeniesiona do Brna. Intersport był oficjalnym sklepem trzech edycji Igrzysk Olimpijskich.

 

W sklepach Intersport znajdziemy sprzęt sportowy przeznaczony do uprawiania niemal wszystkich współczesnych dyscyplin sportowych. Dzięki szerokiej ofercie dostępne są zarówno tańsze produkty przeznaczone dla początkujących, jak i te skierowane już do profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej jakości oraz niezawodności. W asortymencie poszczególnych placówek znajdują się m.in. akcesoria, obuwie, stroje i inne niezbędne wyposażenie, które można łatwo odnaleźć dzięki jasnemu i przejrzystemu podziałowi na kategorie: rowery, bieganie, turystyka, piłka nożna, fitness/trening, gry zespołowe, sporty rakietowe oraz sporty wodne.

 

Stroje oraz obuwie dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Rozmiarówka jest przejrzysta i łatwa do zrozumienia, dzięki czemu każdy z łatwością odnajdzie właściwy rozmiar. Wszystkie kategorie produktów dostępne są w wersjach dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Dostępny jest sprzęt przeznaczony do wszystkich popularnych gier zespołowych: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz rugby. Na uwagę zasługuje także szeroka oferta rowerów. Znajdziemy w niej klasyczne rowery górskie, a także miejskie, crossowe, szosowe czy składane, wraz ze wszelkim niezbędnym wyposażeniem.

 

Dla wygody klientów punkty Intersport zwykle usytuowane są w dużych, korzystnie ulokowanych pod względem komunikacyjnym centrach handlowych. Dodatkowo sklepy bardzo często oferują atrakcyjne promocje oraz liczne wyprzedaże sięgające kilkudziesięciu procent.

 

Intersport to jednak nie tylko zakupy, ale również praktyczny serwis sportowy. Oferowane są usługi serwisowe w następujących kategoriach: serwis rowerowy, rolkowy, tenisowy, narciarski, łyżew, a także elektroniczna regulacja wiązań Jetbond. Co ważne, do serwisu można oddać także sprzęt kupiony poza siecią Intersport. Inną usługą oferowaną przez sieć jest wypożyczalnia nart i snowboardu. Dla wygody klientów udostępniono możliwość dokonywania wypożyczeń za pomocą internetu. Oprócz placówek stacjonarnych, możliwe jest odwiedzenie sklepu internetowego i szczegółowe zapoznanie się z pełną ofertą i promocjami.

 

Gazetki promocyjne Intersport

 

Sieć Intersport nie ustaje w próbach zapewnienia swoim klientom jak najkorzystniejszych i jak najtańszych ofert. Dzięki dużym rozmiarom sieci jest ona w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne promocje. Informacje o nich zawiera regularnie publikowana przez Intersport gazetka promocyjna, dostępna zarówno w formie elektronicznej, jak i w sklepach, w formie papierowej.

Opinie o sieci Intersport
Najbliższe sklepy sieci Intersport
Intersport znajdziesz w tych centrach handlowych